Onderzoek kwaliteit kredietvertrekkers
Deel met een vriend:

Onderzoek kwaliteit kredietvertrekkers

Deze resultaten horen bij het persbericht ‘Kwaliteit kredietverstrekkers ligt ver uit elkaar‘.

GeldverstrekkerKlaarstaan voor klantenAfspraken nakomenKwaliteit van administratie en informatieGemiddeldVerschil
Freo8,28,38,08,1-0,2
MoneYou7,88,27,67,90,4
Rabobank7,37,77,57,50,1
ING Bank6,97,57,37,2-0,3
Fortis ASR6,87,67,27,20,3
DEFAM6,87,47,07,10,2
ABN AMRO6,87,17,17,00,1
Fortis Bank6,97,17,07,0-0,2
SNS Bank6,67,36,96,9-0,2
Interbank6,46,86,86,70,2
Santander6,67,06,36,6-0,6
Directa.nl6,46,66,26,40,6
Comfort Card6,26,55,86,2-0,3
NVF Voorschotbank5,75,86,15,9-0,3
Arenda5,76,05,85,8-0,2
Primeline5,66,05,55,70,4
Gemiddeld6,77,16,76,8 

Lees het hele bericht en reageer

Lees meer over: geld lenen

Geschreven door: Chris Oosterling,

Reacties

Lening? Vergelijk en vraag aan

Geld kan ik je niet geven. Wel al mijn kennis over leningen

vergelijk leningen

"Makkelijk en snel!"

Dhr. D.Y.L.A.N. John Dobber uit WORMER
2017-09-04, autoverzekering

"Prima geregeld en snel en duidelijk"

Anoniem uit PURMEREND
2017-09-12,

"Snel geregeld en goedkoper dan mijn eigen verzekering."

Dhr. E. van de Ruit uit DORDRECHT
2017-08-28, autoverzekering

"Eenmalige afsluitkosten in 3 termijnen van 65,00 Ik neem een hypotheek af en hoef deze kosten niet te betalen volgens Independer."

Anoniem uit ALMERE
2017-09-05, overlijdensrisicoverzekering

"Goede service en een top website. "

Dhr. Y. Ayadi uit ROTTERDAM
2017-08-29, autoverzekering

"De keren dat ik snel en juist een verzekering heb willen afsluiten is dat alleen gelukt via independer. Top!"

Dhr. Isidora uit ZWOLLE
2017-08-25, beste-in-1-pakket

"no english version for motor insurance section, not convenient for foreigners"

Anoniem uit LEIDEN
2017-09-19, beste-in-1-pakket

"Nu blijkt dat het weken duurt als je geaccepteerd als verzekerde wordt"

Mevr. Y. Kuis uit GRONINGEN
2017-08-28, reisverzekering

"Te weinig info "

Dhr. C. .G. Welbergen uit APELDOORN
2017-08-22, autoverzekering

"Duidelijk, goed overzicht en makkelijk mee te werken."

Anoniem uit HOORN NH
2017-08-29, autoverzekering

"Vanwege snelheid informatieverstrekking, duidelijkheid en afwikkeling."

Anoniem uit OUDERKERK AAN DE AMSTEL
2017-09-06,

"Snelle service"

Anoniem uit 'S-GRAVENHAGE
2017-09-20, autoverzekering

"alles is duidelijk en overzichtelijk. telefonisch goed advies gekregen"

Mevr. M.M.G. Vogelaar uit ZOETERMEER
2017-09-04, woonverzekering

"Prima en overzichtelijke site"

Dhr. F. van Geest uit DELFT
2017-09-03, autoverzekering

"snel en makkelijk "

Dhr. K. Huijbregts uit SIMPELVELD
2017-09-07,