Onderszoeksresultaten persbericht premieverschil uitvaartverzekeringen
Tip een vriend:

Onderszoeksresultaten persbericht premieverschil uitvaartverzekeringen

Deze onderzoeksresultaten horen bij het persbericht premieverschil uitvaartverzekeringen gemiddeld 3000 euro.

Voorbeeld 1: Alleenstaande man/vrouw van 25 jaar die zich wil verzekeren voor een uitvaart die momenteel 7.000 euro zou kosten (standaard uitvaart). Premies in euro’s.

NaamLooptijdPremie**Vergelijkingspremie**Totale premie + kostenVerschil
Yarden308,682042,-3199,800,-
Conservatix309,222169,-3319,20-119,40
Ardanta309,432218,-3394,80-195,-
Proteq309,872321,-3648,20-448,40
GUV verzekeringen3010,152387,-3654,--454,20
NorthWest417,422085,-3745,64-545,84
Klaverblad3011,892797,-4288,40-1088,60
Nivo Uitvaartverzekeringen507,302254,-4404,--1204,20
Reaal3012,322898,-4435,20-1235,40
Twenthe3013,733229,-4966,80-1767,-
Dela4010,492910,-5035,20-1835,40
Monuta607,072348,-5090,40-1890,60
Axent607,112361,-5119,20-1919,40
Nuvema558,752811,-5775,--2575,20

Voorbeeld 2: Partners, beide 39 jaar, die zich ieder willen verzekeren voor een uitvaart die momenteel 7.000 euro zou kosten (standaard uitvaart). Premies in euro’s.

NaamLooptijdPremie**Vergelijkingspremie*Totale premie + kostenVerschil
Yarden3024,925861,-9271,20-0,-
Conservatix3025,806068,-9288,--16,80
Ardanta3026,366200,-9489,60-218,40
GUV Verzekeringen3027,306421,-9828,--556,80
Proteq3027,166388,-9957,60-686,40
Klaverblad3029,326896,-10563,20-1292,-
Dela2635,147538,-10963,68-1692,48
Nivo Uitvaartverzekeringen3625,886780,-11204,16-1932,96
Reaal3032,347607,-11642,40-2371,20
Monuta4621,786475,-12022,56-2751,36
Axent4621,846493,-12055,68-2784,48
NorthWest4621,706452,-12158,40-2887,20
Nuvema4126,327395,-12949,44-3678,24
Twenthe3036,528590,-13171,20-3900,-

Voorbeeld 3: Partners, beide 55 jaar, die zich ieder willen verzekeren voor een uitvaart die momenteel 7.000 euro zou kosten (standaard uitvaart). Premies in euro’s.

NaamLooptijdPremie**Vergelijkingspremie*Totale premie + kostenVerschil
Yarden1083,688584,-10363,200,-
Dela1099,8210218,-11978,40-1615,20
Conservatix2050,649041,-12153,60-1790,40
Proteq2053,629573,-13048,80-2685,60
Nivo Uitvaartverzekeringen2058,0410362,-13953,60-3590,40
Reaal2060,7610847,-14582,40-4219,20
Monuta3040,989639,-14752,80-4389,60
Axent3041,109667,-14796,--4432,80
NorthWest3139,629509,-14918,64-4555,44
Nuvema2550,1210473,-15036,--4672,80
GUV verzekeringen3043,4010208,-15624,--5260,80
Klaverblad3044,6410500,-16078,40-5715,20
Twenthe2068,5412236,-16473,60-6110,40

*Voor een uitvaartverzekering is de premieduur meestal 30 jaar. Maar soms stopt de premiebetaling bij een bepaalde leeftijd. Enkele verzekeraars laten hun klanten levenslang betalen. Om op basis van die verschillen de prijzen van uitvaartverzekeringen eerlijk te kunnen vergelijken, werkt Independer met een vergelijkingspremie. In deze premie wordt rekening gehouden met het moment waarop de premie wordt betaald. De inflatie van de premies die in de toekomst worden betaald, wordt dus in de vergelijkingspremie meegenomen.

**Premie per maand in euro’s

 

 

 

Lees meer over: uitvaartverzekering

Reacties

Verzekeringen vergelijken en direct afsluiten

Goedkope verzekering? Independer helpt jou gemakkelijk verzekeringen vergelijken

verzekering vergelijken

"Werkt tot nu toe zonder problemen."

Anoniem uit CULEMBORG
12 minuten geleden, zorgverzekering

"Goeie website en Fabian(?) is een toffe makker"

Mevrouw Smits uit UTRECHT
14 minuten geleden, zorgverzekering

"Lekker handig met vergelijken van bepaalde verzekeringen."

Anoniem uit 'S-HERTOGENBOSCH
21 minuten geleden, zorgverzekering

"Overstappen gaat heel makkelijk. Overzicht vergoedingen tandarts kan iets uitgebreider. Dat heb ik bij een andere vergelijkingssite bekeken. Maar Independer gaat altijd goed en daarom bij deze vergelijkingssite gebleven. "

Meneer Jonker uit ZAANDAM
22 minuten geleden, zorgverzekering

"Duidelijk, overzichtelijk en prijstechnisch zeer aantrekkelijk"

Mevrouw Snelders uit OIRSBEEK
29 minuten geleden, woonverzekering

"Omdat ik gewoon tevreden ben"

Meneer Kok uit EDE GLD
33 minuten geleden, autoverzekering

"Telefonische gesprek was matig. De uitleg op website was duidelijk en gelijk aan de antwoorden van de medewerker."

Anoniem uit NIEUWENDIJK NB
34 minuten geleden, energie

"Het overzicht van alle verzekering is duidelijk en overzichtelijk.k overzicht. ik vond het fijn dat ik mijn gegevens kon bewaren zodat ik vandaag weer verder kon. Het voelt als zeer betrouwbaar."

Mevrouw Oostveen uit ARNHEM
44 minuten geleden, zorgverzekering

".."

Mevrouw Ziemerink uit OLDENZAAL
53 minuten geleden, zorgverzekering

"Overzichtel"

Anoniem uit DORDRECHT
54 minuten geleden, energie

"Prima en lekker duidelijk"

Anoniem uit OPMEER
56 minuten geleden, zorgverzekering

"overzichtelijk en handig"

Dhr. Turenhout uit 'S-GRAVENHAGE
57 minuten geleden, energie

"INDEPENDER...LEKKER MAKKELIJK"

Anoniem uit VIANEN UT
59 minuten geleden, zorgverzekering

"Site wordt elk jaar beter"

Anoniem uit AMSTERDAM
1 uur geleden, zorgverzekering

"Fijn dat je alle verzekeraars kunt vergelijken, afsluiten gaat snel en makkelijk"

Anoniem uit DEVENTER
1 uur geleden, zorgverzekering