Onderszoeksresultaten persbericht premieverschil uitvaartverzekeringen
Tip een vriend:

Onderszoeksresultaten persbericht premieverschil uitvaartverzekeringen

Deze onderzoeksresultaten horen bij het persbericht premieverschil uitvaartverzekeringen gemiddeld 3000 euro.

Voorbeeld 1: Alleenstaande man/vrouw van 25 jaar die zich wil verzekeren voor een uitvaart die momenteel 7.000 euro zou kosten (standaard uitvaart). Premies in euro’s.

NaamLooptijdPremie**Vergelijkingspremie**Totale premie + kostenVerschil
Yarden308,682042,-3199,800,-
Conservatix309,222169,-3319,20-119,40
Ardanta309,432218,-3394,80-195,-
Proteq309,872321,-3648,20-448,40
GUV verzekeringen3010,152387,-3654,--454,20
NorthWest417,422085,-3745,64-545,84
Klaverblad3011,892797,-4288,40-1088,60
Nivo Uitvaartverzekeringen507,302254,-4404,--1204,20
Reaal3012,322898,-4435,20-1235,40
Twenthe3013,733229,-4966,80-1767,-
Dela4010,492910,-5035,20-1835,40
Monuta607,072348,-5090,40-1890,60
Axent607,112361,-5119,20-1919,40
Nuvema558,752811,-5775,--2575,20

Voorbeeld 2: Partners, beide 39 jaar, die zich ieder willen verzekeren voor een uitvaart die momenteel 7.000 euro zou kosten (standaard uitvaart). Premies in euro’s.

NaamLooptijdPremie**Vergelijkingspremie*Totale premie + kostenVerschil
Yarden3024,925861,-9271,20-0,-
Conservatix3025,806068,-9288,--16,80
Ardanta3026,366200,-9489,60-218,40
GUV Verzekeringen3027,306421,-9828,--556,80
Proteq3027,166388,-9957,60-686,40
Klaverblad3029,326896,-10563,20-1292,-
Dela2635,147538,-10963,68-1692,48
Nivo Uitvaartverzekeringen3625,886780,-11204,16-1932,96
Reaal3032,347607,-11642,40-2371,20
Monuta4621,786475,-12022,56-2751,36
Axent4621,846493,-12055,68-2784,48
NorthWest4621,706452,-12158,40-2887,20
Nuvema4126,327395,-12949,44-3678,24
Twenthe3036,528590,-13171,20-3900,-

Voorbeeld 3: Partners, beide 55 jaar, die zich ieder willen verzekeren voor een uitvaart die momenteel 7.000 euro zou kosten (standaard uitvaart). Premies in euro’s.

NaamLooptijdPremie**Vergelijkingspremie*Totale premie + kostenVerschil
Yarden1083,688584,-10363,200,-
Dela1099,8210218,-11978,40-1615,20
Conservatix2050,649041,-12153,60-1790,40
Proteq2053,629573,-13048,80-2685,60
Nivo Uitvaartverzekeringen2058,0410362,-13953,60-3590,40
Reaal2060,7610847,-14582,40-4219,20
Monuta3040,989639,-14752,80-4389,60
Axent3041,109667,-14796,--4432,80
NorthWest3139,629509,-14918,64-4555,44
Nuvema2550,1210473,-15036,--4672,80
GUV verzekeringen3043,4010208,-15624,--5260,80
Klaverblad3044,6410500,-16078,40-5715,20
Twenthe2068,5412236,-16473,60-6110,40

*Voor een uitvaartverzekering is de premieduur meestal 30 jaar. Maar soms stopt de premiebetaling bij een bepaalde leeftijd. Enkele verzekeraars laten hun klanten levenslang betalen. Om op basis van die verschillen de prijzen van uitvaartverzekeringen eerlijk te kunnen vergelijken, werkt Independer met een vergelijkingspremie. In deze premie wordt rekening gehouden met het moment waarop de premie wordt betaald. De inflatie van de premies die in de toekomst worden betaald, wordt dus in de vergelijkingspremie meegenomen.

**Premie per maand in euro’s

 

 

 

Lees meer over: uitvaartverzekering

iedere maand de beste
artikelen in je mailbox?

meld je aan voor de nieuwsbrief

Reacties

Verzekeringen vergelijken en direct afsluiten

Goedkope verzekering? Independer helpt jou gemakkelijk verzekeringen vergelijken

verzekering vergelijken

"Bedankt. Snel in goed geregeld?"

Anoniem uit HELMOND
8 minuten geleden, energie

"MAKKELIJK"

Anoniem uit DE RIJP
42 minuten geleden, zorgverzekering

"Goed overzichtelijk "

Meneer Blijdorp uit OOSTERBEEK
1 uur geleden, woonverzekering

"Duidelijk website en info"

Anoniem uit AMSTERDAM
2 uur geleden, lenen

"Top, ik heb wat ik op zoek was."

Dhr. Kruszko uit BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
8 uur geleden, rechtsbijstandverzekering

"Duidelijk en snel afsluiten"

Anoniem uit HILVERSUM
10 uur geleden, woonverzekering

"Altijd genoeg keuze en goede en duidelijke uitleg. Wat ik zelf heel prettig vind is dat je onder je eigen account 1 overzicht hebt met wat voor verzekeringen je hebt afgesloten, meerdere aanbieders onder 1 dak."

Dhr. Zeijlmans uit ANDIJK
2019-05-24, rechtsbijstandverzekering

"goede vergelijking"

Anoniem uit EDE GLD
2019-05-24, autoverzekering

"Duidelijk overzicht van alle gegevens om mee te vergelijken en altijd goede extra aanbieding zowel bij zorg en auto verzekering"

Mevrouw van der Scheer uit GRONINGEN
2019-05-24, autoverzekering

"ik heb ervaring met independer.eengoede.alleen die brand.dat heb ik tegen.maar ik heb gedaan wat ik kon.ondanks debrandwonden heb ik deze woning gered.zo erg was het.kon me niks schelen pijn is relatief.ik voelde het niet op dat moment groet J.Verla"

Meneer Verlaan uit AMSTERDAM
2019-05-24, woonverzekering

"Dit is de eerste keer dat ik via jullie een verzekering sluit"

Anoniem uit ZAANDAM
2019-05-24, reisverzekering

"goed duidelijk en makkelijk "

Dhr. Willemsen uit WOLDENDORP
2019-05-24, lenen

"zeer snel en eenvoudig de beste en goedkoopste verzekering afgesloten ."

Dhr. Mol uit ALMERE
2019-05-24, reisverzekering

"VEEL DUIDELIJKE INFO"

Anoniem uit 'S-GRAVENHAGE
2019-05-24, reisverzekering

"werkt gewoon top!"

Dhr. Van De Wiel uit DRUNEN
2019-05-24, energie