Onderzoek kwaliteit kredietvertrekkers
Deel met een vriend:

Onderzoek kwaliteit kredietvertrekkers

Deze resultaten horen bij het persbericht ‘Kwaliteit kredietverstrekkers ligt ver uit elkaar‘.

GeldverstrekkerKlaarstaan voor klantenAfspraken nakomenKwaliteit van administratie en informatieGemiddeldVerschil
Freo8,28,38,08,1-0,2
MoneYou7,88,27,67,90,4
Rabobank7,37,77,57,50,1
ING Bank6,97,57,37,2-0,3
Fortis ASR6,87,67,27,20,3
DEFAM6,87,47,07,10,2
ABN AMRO6,87,17,17,00,1
Fortis Bank6,97,17,07,0-0,2
SNS Bank6,67,36,96,9-0,2
Interbank6,46,86,86,70,2
Santander6,67,06,36,6-0,6
Directa.nl6,46,66,26,40,6
Comfort Card6,26,55,86,2-0,3
NVF Voorschotbank5,75,86,15,9-0,3
Arenda5,76,05,85,8-0,2
Primeline5,66,05,55,70,4
Gemiddeld6,77,16,76,8 

Lees het hele bericht en reageer

Lees meer over: geld lenen

Reacties

Lening? Vergelijk en vraag aan

Geld kan ik je niet geven. Wel al mijn kennis over leningen

vergelijk leningen

"Eenvoudig af te sluiten, snel en goed geregeld."

Anoniem uit LEIDEN
2017-11-20, woonverzekering

"Super geholpen door Independer! Top service, ik ben erg tevreden!"

Mevr. P. de Vries uit APELDOORN
2017-11-24, zorgverzekering

"Duidelijke en overzichtelijk"

Dhr. G. den Engelsman uit BRUINISSE
2017-09-25, reisverzekering

"Zeer aangename website met heldere informatie en makkelijke polis afsluiting."

Anoniem uit ALMERE
2017-12-09, zorgverzekering

"gemakkelijk en snel"

Anoniem uit VENLO
2017-11-24, reisverzekering

"Snel en overzichtelijk"

Anoniem uit OEGSTGEEST
2017-12-03, zorgverzekering

"Snel en duidelijk "

Anoniem uit HEERHUGOWAARD
2017-09-18, woonverzekering

"Eerder al een verzekering via Independer omgezet en dat is allemaal naar tevredenheid gelopen. Ga ervan uit dat dit ni ook prima zal verlopen. Ben blij met de prijs en kwaliteits aanbiedingen van Independer. "

Mevr. Vermeulen uit ALMERE
2017-10-10, woonverzekering

"Makkelijk en snel verzekeren"

Anoniem uit MAASLAND
2017-09-23, autoverzekering

"Perfect snel eenvoudig ?"

Dhr. S. Varga uit APELDOORN
2017-08-23, autoverzekering

"Omdat alles duidelijk omschreven staat en de prijs aantrekkelijk is."

Mevr. G.J. Schmidt uit EMMERICH-ELTEN
2017-11-16, zorgverzekering

"Werkt eenvoudig en goed"

Anoniem uit BEUNINGEN GLD
2017-11-05, reisverzekering

"ik heb een stuk of vergelijkingswebsites geprobeerd. allemaal zelfde resultaat maar hier kreeg ik nog gratis extra's waar ik wat mee kan. top!"

Dhr. A. .J. Wanders uit LEEUWARDEN
2017-12-08, zorgverzekering

"Meerdere malen auto verzekeringen afgesloten via independer werd altijd prima afgehandeld en nu ook met rechtsbijstand verzekering snel en simpelTop werk independer!"

Dhr. Bolt uit HARLINGEN
2017-08-30, rechtsbijstandverzekering

"snel"

Anoniem uit AMERSFOORT
2017-12-02, reisverzekering