Onderzoek kwaliteit kredietvertrekkers
Tip een vriend:

Onderzoek kwaliteit kredietvertrekkers

Deze resultaten horen bij het persbericht ‘Kwaliteit kredietverstrekkers ligt ver uit elkaar‘.

GeldverstrekkerKlaarstaan voor klantenAfspraken nakomenKwaliteit van administratie en informatieGemiddeldVerschil
Freo8,28,38,08,1-0,2
MoneYou7,88,27,67,90,4
Rabobank7,37,77,57,50,1
ING Bank6,97,57,37,2-0,3
Fortis ASR6,87,67,27,20,3
DEFAM6,87,47,07,10,2
ABN AMRO6,87,17,17,00,1
Fortis Bank6,97,17,07,0-0,2
SNS Bank6,67,36,96,9-0,2
Interbank6,46,86,86,70,2
Santander6,67,06,36,6-0,6
Directa.nl6,46,66,26,40,6
Comfort Card6,26,55,86,2-0,3
NVF Voorschotbank5,75,86,15,9-0,3
Arenda5,76,05,85,8-0,2
Primeline5,66,05,55,70,4
Gemiddeld6,77,16,76,8 

Lees het hele bericht en reageer

Lees meer over: geld lenen

Reacties

Lening? Vergelijk en vraag aan

Geld kan ik je niet geven. Wel al mijn kennis over leningen

vergelijk leningen

"_"

Anoniem uit SCHIEDAM
2017-12-07, zorgverzekering

"De kortingen zijn lager dan de kortingen die ik al had, maar de collectieve tandverzekering maakt alles goed! Verder werkt de tool om te bepalen wat je nodig hebt voor de zorgverzekering heel prettig. Top!"

Anoniem uit PURMEREND
2017-12-13, zorgverzekering

"Duidelijke, helder en telefonisch zeer snel bereikbaar op 31-12"

Anoniem uit GRONINGEN
2017-12-31, zorgverzekering

"Handige dekkingshulp, duidelijke overzichten van alle verzekeraars en vergelijken is ook mogelijk met verzekeringen die niet op Independer af te sluiten zijn."

Anoniem uit BLIJHAM
2017-12-12, zorgverzekering

"Simpel en overzichtelijk."

Anoniem uit NUNSPEET
2017-11-01, autoverzekering

"makkelijk en duidelijk"

Dhr. S.K. Kwee uit PIJNACKER
2017-12-21, overlijdensrisicoverzekering

"Duidelijk en overzichtelijk, bedankt"

Dhr. C.F. Werdler uit MAARHEEZE
2017-12-11, zorgverzekering

"Independer is voor mij een toonaangevende begeleider in verzekeringszaken. makkelijk, overzichtelijk en snel!"

Dhr. R.O.N.N.I.E. Lotgerink Bruinenberg uit BORNE
2017-11-14, zorgverzekering

"Erg leuk dat er via Independer een tandongevallenverzekering en claimhulp bij de zorgverzekering wordt gegeven zonder dat de verzekering meer kost."

Anoniem uit BOXTEL
2017-12-31, zorgverzekering

"eerlijk en betrouwbaar"

Mevr. B.M.M. Freriks uit RAALTE
2017-11-15, zorgverzekering

"Prima vergelijkingsmogelijkheden van de diverse aanbieders! Ga er even vanuit dat dat allemaal klopt :-) "

Anoniem uit BORNE
2017-12-30, zorgverzekering

"prima!"

Dhr. Aziagba uit EMMEN
2017-11-26, rechtsbijstandverzekering

"Snelle overstap geregeld"

Anoniem uit SINT-OEDENRODE
2017-12-26, zorgverzekering

"Fast, efficient with lots of advice along the way"

Dhr. K.P. Burton uit AMSTERDAM
2017-12-31, zorgverzekering

"Makkelijk en snel en kan je bellen "

Dhr. M.U.S.A. Ozgor uit 'S-GRAVENHAGE
4 uur geleden, autoverzekering