Onderzoek kwaliteit kredietvertrekkers
Deel met een vriend:

Onderzoek kwaliteit kredietvertrekkers

Deze resultaten horen bij het persbericht ‘Kwaliteit kredietverstrekkers ligt ver uit elkaar‘.

GeldverstrekkerKlaarstaan voor klantenAfspraken nakomenKwaliteit van administratie en informatieGemiddeldVerschil
Freo8,28,38,08,1-0,2
MoneYou7,88,27,67,90,4
Rabobank7,37,77,57,50,1
ING Bank6,97,57,37,2-0,3
Fortis ASR6,87,67,27,20,3
DEFAM6,87,47,07,10,2
ABN AMRO6,87,17,17,00,1
Fortis Bank6,97,17,07,0-0,2
SNS Bank6,67,36,96,9-0,2
Interbank6,46,86,86,70,2
Santander6,67,06,36,6-0,6
Directa.nl6,46,66,26,40,6
Comfort Card6,26,55,86,2-0,3
NVF Voorschotbank5,75,86,15,9-0,3
Arenda5,76,05,85,8-0,2
Primeline5,66,05,55,70,4
Gemiddeld6,77,16,76,8 

Lees het hele bericht en reageer

Lees meer over: geld lenen

Reacties

Lening? Vergelijk en vraag aan

Geld kan ik je niet geven. Wel al mijn kennis over leningen

vergelijk leningen

"Wordt snel geholpen ben heel tevreden"

Dhr. F. Meijer uit APELDOORN
2017-10-30, autoverzekering

"Netjes en snelle afhandeling."

Dhr. K.L. Borkes uit ENSCHEDE
2017-09-26, autoverzekering

"Ieder jaar kijk ik op independer wat voor ons het beste en voordeligste is,vorig jaar was ik zwanger en ja hoor.. 0,0 hoeven te betalen dankzij jullie goede hulp!! Voor mij ieder jaar even independer checken"

Mevr. A.C.M. van de Wal uit OSS
2017-11-11, zorgverzekering

"Makkelijk te doorlopen procedure. Heel duidelijk."

Dhr. G.B.J. de Boer uit WAALRE
2017-10-01, autoverzekering

"Goede info gevonden, wel via collega nog info over de verzekeraar ivm tevredenheid."

Anoniem uit GELEEN
2017-11-16, zorgverzekering

"Uitvoerige, heldere informatie op de website, snelle afhandeling."

Dhr. Nahumury uit MIDDELBURG
2017-09-16, rechtsbijstandverzekering

"uitstekende vergelijker"

Dhr. R.J. Barbier uit ROTTERDAM
2017-11-16, zorgverzekering

"Site is duidelijk en makkelijk."

Anoniem uit GRONINGEN
2017-08-24, autoverzekering

"Ziet r netjes uit tot nu toe "

Anoniem uit 'S-GRAVENHAGE
2017-09-27, autoverzekering

"De vergelijking is helder en keuzes te kiezen zijn overzichtelijker dan andere vergelijkbare sites. Bedankt."

Anoniem uit SPIERDIJK
2017-11-23, zorgverzekering

"Makkelijk en snel"

Dhr. J. van Boxtel uit TILBURG
2017-09-23, autoverzekering

"Heldere uitleg en overstapservice, of Independer 4 sterren verdiend zal de toekomst uitwijzen."

Anoniem uit ERP
2017-08-27, autoverzekering

"Dankzij indi bespaar ik meer dan 100 euro per jaar"

Anoniem uit GELDROP
2017-11-21, zorgverzekering

"Zeer tevreden "

Dhr. J.D. Krouwel uit ALPHEN AAN DEN RIJN
2017-11-24, autoverzekering

"Duidelijke en handig"

Anoniem uit GROENLO
2017-11-17, autoverzekering