Onderzoek kwaliteit kredietvertrekkers
Deel met een vriend:

Onderzoek kwaliteit kredietvertrekkers

Deze resultaten horen bij het persbericht ‘Kwaliteit kredietverstrekkers ligt ver uit elkaar‘.

GeldverstrekkerKlaarstaan voor klantenAfspraken nakomenKwaliteit van administratie en informatieGemiddeldVerschil
Freo8,28,38,08,1-0,2
MoneYou7,88,27,67,90,4
Rabobank7,37,77,57,50,1
ING Bank6,97,57,37,2-0,3
Fortis ASR6,87,67,27,20,3
DEFAM6,87,47,07,10,2
ABN AMRO6,87,17,17,00,1
Fortis Bank6,97,17,07,0-0,2
SNS Bank6,67,36,96,9-0,2
Interbank6,46,86,86,70,2
Santander6,67,06,36,6-0,6
Directa.nl6,46,66,26,40,6
Comfort Card6,26,55,86,2-0,3
NVF Voorschotbank5,75,86,15,9-0,3
Arenda5,76,05,85,8-0,2
Primeline5,66,05,55,70,4
Gemiddeld6,77,16,76,8 

Lees het hele bericht en reageer

Lees meer over: geld lenen

Geschreven door: Chris Oosterling,

Reacties

Lening? Vergelijk en vraag aan

Geld kan ik je niet geven. Wel al mijn kennis over leningen

vergelijk leningen

"Duidelijke site en goed te regelen."

Dhr. D.L. van Donk uit SPIJKENISSE
2017-09-27, woonverzekering

"Perfecte hulp van medewerkster om andere verzekering af te sluiten; dank daarvoor"

Dhr. S.D. Vriesendorp uit BAARN
2017-09-25, autoverzekering

"Top"

Anoniem uit DEVENTER
2017-10-04, autoverzekering

"Je hebt vlot duidelijkheid over je kosten en je oude verzekering wordt voor je opgezegd. Hierdoor geen verkooppraatjes om je alsnog over te halen om bij een maatschappij te blijven."

Anoniem uit LEIDEN
2017-09-04, autoverzekering

"Goed"

Mevr. M. Pruijmboom uit HAELEN
2017-09-20, bestelautoverzekering

"erg fijn systeem"

Anoniem uit HELMOND
2017-08-28, zorgverzekering

"Duidelijke site, gemkkelijk omschreven vragen en tot nu toe correcte afhandeling"

Mevr. Schopen uit KERKRADE
2017-09-21, beste-in-1-pakket

"Ging prima."

Dhr. C. Bergsma uit HARLINGEN
2017-10-06, autoverzekering

"nou dat weet ik niet ik metaal nu 590 euro per maand bij reaal mijn tussen persoon is baggers.bv in duivendrecht die heeft twee jaar geleden gezecht dat ik mach over stapen naar een andere verzekerings maatschapij maar reaal kon geen andere verzekeri"

Dhr. J.A.B. Koter uit RIJSENHOUT
2017-09-20, autoverzekering

"*"

Dhr. N.A.S.I.M. Alward uit WELL GLD
2017-08-26, autoverzekering

"Werkt perfect!"

Dhr. L. van Veen uit SPIJKENISSE
2017-09-07,

"Ok"

Anoniem uit BERGEIJK
2017-09-12,

"Gewoon helemaal top"

Anoniem uit WEERT
2017-09-13, autoverzekering

"Geregeld in 1, 2, 3, prima verzekering."

Anoniem uit ESCH
2017-09-27, reisverzekering

"Altijd simpel en eenvoudig"

Dhr. C. Marquenie uit VOORSCHOTEN
2017-09-01, autoverzekering