Onderzoeksresultaten besparing overlijdensrisicoverzekering
Deel met een vriend:

Onderzoeksresultaten besparing overlijdensrisicoverzekering

Deze tabel hoort bij het persbericht “75% van de consumenten betaalt jaarlijks 295 euro te veel voor overlijdensrisicoverzekering

Datum: 2 april 10 tm 31 mei 2011

VerzekeraarTotaalAantal dat kan besparen% dat kan besparen
De Amersfoortse141392,9%
DSB verzekeringen141392,9%
Winterthur343191,2%
MoneYou413790,2%
Florius (voorheen Bouwfonds)14813188,5%
Legal & General21418988,3%
Cordares12611087,3%
Centraal Beheer595186,4%
OHRA726286,1%
DBV826984,1%
Klaverblad18315082,0%
Loyalis13811180,4%
Erasmus453680,0%
ABN AMRO21517079,1%
Leidsche verzekeringen332678,8%
Rabobank13310478,2%
Generali12810078,1%
FBTO16412878,0%
AEGON14510773,8%
REAAL58342272,4%
DELA181372,2%
Cardif674871,6%
Nationale Nederlanden21014971,0%
De Goudse271970,4%
Interpolis90963469,7%
Falcon Leven674668,7%
SNS Bank684667,6%
Andere verzekeraar2545171267,3%
Allianz17811966,9%
Amev241666,7%
Avero Achmea664466,7%
Stad Rotterdam322165,6%
Delta Lloyd835465,1%
ASR Verzekeringen26216964,5%
Zwitserleven1157464,3%
AXA674161,2%
ING Bank (voorheen Postbank)1186655,9%
Totaal7427533175,8%

Besparing per jaar en maand

Datum: 2 april 10 tm 31 mei 2011

VerzekeraarGem. besparing per maandAantal dat kan besparenGem. besparing per jaar
De Goudse€ 44,5819€ 534,96
Delta Lloyd€ 35,9354€ 431,16
Winterthur€ 35,0331€ 420,36
Stad Rotterdam€ 34,1021€ 409,20
Avero Achmea€ 32,7544€ 393,00
ING Bank (voorheen Postbank)€ 32,1566€ 385,80
De Amersfoortse€ 31,4613€ 377,52
DSB verzekeringen€ 31,3813€ 376,56
Allianz€ 30,80119€ 369,60
Centraal Beheer€ 30,5351€ 366,36
AXA€ 30,1541€ 361,80
REAAL€ 29,93422€ 359,16
Leidsche verzekeringen€ 29,8526€ 358,20
Legal & General€ 29,76189€ 357,12
Cardif€ 29,1548€ 349,80
ASR Verzekeringen€ 28,23169€ 338,76
SNS Bank€ 27,9846€ 335,76
Cordares€ 27,95110€ 335,40
AEGON€ 27,03107€ 324,36
Nationale Nederlanden€ 25,91149€ 310,92
DBV€ 24,7869€ 297,36
Amev€ 24,6916€ 296,28
Erasmus€ 24,1936€ 290,28
ABN AMRO€ 24,13170€ 289,56
Generali€ 23,61100€ 283,32
Interpolis€ 23,42634€ 281,04
Zwitserleven€ 23,3074€ 279,60
Klaverblad€ 23,26150€ 279,12
FBTO€ 23,21128€ 278,52
Andere verzekeraar€ 21,601712€ 259,26
Rabobank€ 21,45104€ 257,40
Falcon Leven€ 20,7246€ 248,64
Florius (voorheen Bouwfonds)€ 20,00131€ 240,00
Loyalis€ 19,77111€ 237,24
OHRA€ 19,6162€ 235,32
MoneYou€ 19,1637€ 229,92
DELA€ 11,3813€ 136,56
Totaal€ 24,625331€ 295,00

Lees meer over: overlijdensrisicoverzekering

Geschreven door: Daniel de Wild, Category manager

Reacties

Overlijdensrisicoverzekering vergelijken en direct afsluiten

Vind de beste overlijdensrisicoverzekering bij Independer

overlijdensrisicoverzekering vergelijken

"Snelle afhandeling, goede vergelijkingen op de site"

Dhr. Kemna uit AMSTERDAM
2017-09-26, rechtsbijstandverzekering

"super handig"

Dhr. J.P.M. Janga uit ROTTERDAM
2017-09-23, autoverzekering

"Ik had snel een verzekeringspakket nodig. Duidelijk en eenvoudig systeem om verzekeringen te vergelijken en direct af te sluiten."

Anoniem uit HOUTEN
2017-09-27, woonverzekering

"Super simpel en meteen klaar"

Dhr. R.G.M. Vernooy uit NIEUWEGEIN
2017-09-07,

"Hel goed geen problemen"

Dhr. H.A.N.S. Groos uit NIJKERK GLD
2017-09-29, autoverzekering

"Altijd goede en snelle service, duidelijk antwoord op de vragen !!"

Dhr. G. Mater uit VEENENDAAL
2017-09-26, autoverzekering

"Prima service en makkelijk afsluiten van je verzekering."

Anoniem uit HILLEGOM
2017-09-28, woonverzekering

"Eenvoudig en snel te regelen, goede info en vergelijkingen"

Anoniem uit HANK
2017-09-04, autoverzekering

"Nou.....omdat het aanvragen heel duidelijk was( is )"

Mevr. H.M. van Verseveld uit DOORN
2017-08-26, autoverzekering

"Overzichtelijk, snel en duidelijk een vergelijking en keuze kunnen maken."

Anoniem uit MAARHEEZE
2017-09-13, autoverzekering

"Easy to register and got an discount as well. "

Dhr. G. Mavridis uit ARNHEM
2017-08-27, zorgverzekering

"goed geholpen"

Dhr. Rijksen uit ALMERE
2017-10-16, beste-in-1-pakket

"Helder en overzichtelijk"

Anoniem uit MAASSLUIS
2017-08-31, overlijdensrisicoverzekering

"Tevreden,goede service"

Anoniem uit BARENDRECHT
2017-09-04, autoverzekering

"Als u me oude verzekering afzegt dan is het goed toppie"

Dhr. P. Parsoe uit 'S-GRAVENHAGE
2017-09-13, autoverzekering