Scores Independer Consumenten Monitor Hypotheken
Tip een vriend:

Scores Independer Consumenten Monitor Hypotheken

Deze resultaten horen bij het persbericht ‘Matige service levensverzekeraars in hypotheekmarkt‘.

Duidelijkheid van de geboden informatieBeloften nakomenKlaarstaan voor de klantGemiddeldeGemiddelde vorige meting
Centraal Beheer Achmea7,37,47,57,47,1
Van Lanschot7,17,37,57,37,4
MoneYou7,37,37,47,37,2
Philips Pensioenfonds7,37,37,27,37,8
OBVION7,27,27,37,27,1
Argenta7,17,27,27,27,0
Syntrus Achmea Vastgoed (voorheen PVF Achmea)7,17,07,37,17,1
Robeco Direct7,07,17,07,17
Friesland Bank6,97,17,07,06,6
BLG6,97,07,17,07,0
Bank of Scotland6,87,07,07,07,0
DBV6,87,07,06,96,7
De Hypotheker6,87,06,96,97,0
Rabobank6,76,96,96,96,9
Woonfonds6,86,86,96,86,7
Florius6,86,86,86,86,5
GMAC*6,76,76,86,86,6
Zwitserleven6,66,86,86,76,5
CVB Bank6,56,86,86,76,9
Hypotrust6,76,76,86,76,7
UCB Hypotheken (BNP)6,56,76,86,76,5
WestlandUtrecht6,66,66,66,66,5
ING Bank6,56,56,56,56,5
Direktbank6,56,56,56,56,2
Albank6,36,66,46,46,2
Avéro Achmea6,36,56,46,46,3
REAAL Verzekeringen6,36,56,56,46,5
Fortis Bank6,36,56,46,46,2
SNS Bank6,46,46,46,46,5
ABN AMRO6,36,36,46,36,3
Interpolis6,16,26,56,36,7
AEGON6,16,36,36,26,2
De Goudse*6,16,16,36,26,0
MNF Bank6,16,36,26,26,0
Delta Lloyd6,06,36,36,26,4
Allianz6,06,36,36,26,0
AXA (REAAL Verzekeringen)6,06,36,26,26,0
GENERALI*6,06,06,36,16,5
Nationale-Nederlanden5,86,06,16,06,0
Falcon Leven*5,96,06,06,06,2
Fortis ASR5,75,95,95,86,1
ELQ*5,35,65,45,4n.a.
Gemiddeld6,56,66,76,66,6

Periode: Voorjaar 2008 t/m voorjaar 2009
Aantal respondenten: 30.536
*Verstrekt geen nieuwe hypotheken meer

Bovengemiddeld
Ondergemiddeld

Lees meer over: hypotheek

Reacties

4 Antwoorden op “Scores Independer Consumenten Monitor Hypotheken”

  1. Kees schreef op 

    Vreemde manier van weergeven. Gemiddelde van 1e kolom is 6,5. 6,6 lijkt me dan bovengemiddeld en 6,4 ondergemiddeld. In plaats daarvan is er een bandbreedte die niet overal niet even groot is (o,4 en 0,5). Wordt er met 2 maten gemeten? Ook in de breedte kloppen de gemiddelden niet en wordt er met 2 maten gemeten. Waarom heeft Robeco 7,1 terwijl het gemiddelde slechts 7,0 is? Idem Bank of Scotland 6,9 ipv 7,0. Ook de Rabobank kreeg op die manier 0,1 teveel. Mag ik raden wie het onderzoek hebben gefinancierd?

  2. @Kees,
    Dank voor je scherpe reactie. Er wordt niet met twee maten gemeten en we financieren het onderzoek zelf.

    De bandbreedte die wij aanhouden is 0,4. Een score vanaf 0,4 boven het gemiddelde noemen we “bovengemiddeld” (groen), vanaf 0,4 onder het gemiddelde “ondergemiddeld” (rood). Er zat inderdaad een fout in de kleuring van de cellen. BLG had een 7,1 voor het aspect “klaarstaan voor de klant”. Deze cel had groen moeten zijn. We hebben dat inmiddels gecorrigeerd.

    Het gemiddelde is inderdaad niet exact te construeren uit de getallen in de tabel. Wij rekenen zelf met meer cijfers achter de komma dan één, zoals in de tabel.

  3. Martijn van Gils schreef op 

    Waarom is DSB Bank niet meegenomen in het onderzoek? Vorig jaar stonden ze wel in de lijst. Heeft dit iets te maken met de nauwe samenwerking van Independer met DSB Bank (bij met name doorlopend krediet en persoonlijke leningen)? Waarschijnlijk zouden ze -indien in de lijst opgenomen- als allerlaatste (net als vorig jaar) zijn genoteerd.

  4. @Martijn van Gils: DSB is niet in de resultaten van dit onderzoek opgenomen omdat we te weinig beoordelingen over deze bank hebben ontvangen. Overigens geldt dit niet alleen voor DSB, maar ook voor bijvoorbeeld Acadium Bastion. Deze aanbieder komt om dezelfde reden niet in de lijst voor.

Geef een reactie

Lees onze huisregels.

Waarschuw me bij nieuwe reacties op dit artikel. (Je kan je hiervoor ook apart aanmelden.)

Zelf online je hypotheek regelen?

Bij Independer kies je zelf je hypotheek, met deskundige begeleiding van ons

online hypotheek regelen

"Site is oké, en werd prima tewoord gestaan door adviseur aan de telefoon."

Mevrouw De Jong uit EMMEN
2019-01-15, hypotheek

"werkt gewoon goed"

Anoniem uit UTRECHT
2019-01-02, hypotheek

"goede en heldere service"

Anoniem uit HOOGKARSPEL
2018-12-19, hypotheek

"Duidelijke vergelijking van bijna alle hypotheekaanbieders, afsluiten online tegen lage kosten mogelijk"

Anoniem uit TILBURG
2018-12-19, hypotheek

"De vergelijking was overzichtelijk en duidelijken het was makkelijk een juiste keuze te maken."

Mevrouw Stoop uit HILVERSUM
2018-12-13, hypotheek

"Invullen en totaal overzicht van aanbieders is heel goed (te doen)."

Meneer van Werven uit HEERDE
2018-12-11, hypotheek

"was perfect"

Meneer Savkin uit MAASMECHELEN BELGIE
2018-12-08, hypotheek

"in deze eerste fase heldere digitale begeleiding"

Anoniem uit NIEUWEGEIN
2018-12-05, hypotheek

"-"

Meneer Custers uit OOSTERHOUT NB
2018-12-01, hypotheek

"Alles is overzichtelijk en duidelijk"

Anoniem uit BORNERBROEK
2018-11-20, hypotheek

"snelle informatie over hypotheekvormen en maandlasten"

Meneer van Zijl uit SCHIEDAM
2018-11-18, hypotheek

"Vind de site erg goed en duidelijk. Hopelijk geen verassingen achteraf. :-) "

Meneer Meuldijk uit KLAASWAAL
2018-11-15, hypotheek

"De stappen zijn helder en de opgevraagde informatie niet ingewikkeld."

Meneer Witmus uit 'S-GRAVENHAGE
2018-11-09, hypotheek

"Ttot dusver zich overzichtelijke website. Alleen jammer dat wordt vermeld dat hyptheken van minder dan 50.000 euro niet mogelijk zijn."

Anoniem uit EINDHOVEN
2018-11-05, hypotheek

"Zeer duidelijk aanvraagproces."

Meneer van den Ent uit MAKKUM FR
2018-11-04, hypotheek