Onderzoek waardering overlijdensrisicoverzekeraars
Deel met een vriend:

Onderzoek waardering overlijdensrisicoverzekeraars

Deze resultaten horen bij het persbericht ‘FBTO best gewaardeerde overlijdensrisicoverzekeraar‘.

VerzekeraarBeloften nakomenDuidelijkheid geboden informatieKlaar staan voor de klantenTotaal
FBTO7,67,57,57,5
OHRA7,57,17,47,3
TAF7,37,27,17,2
Centraal Beheer Achmea7,37,07,27,2
Loyalis7,37,27,07,2
Florius7,37,07,07,1
ING/Postbank7,26,777,0
Legal & General7,26,86,86,9
Klaverblad7,16,86,96,9
Generali7,06,56,66,7
ABN AMRO6,96,46,66,6
Cordares6,76,76,56,6
Interpolis6,86,26,66,5
Zwitserleven (nu Reaal)6,76,16,56,4
DBV (nu Reaal)6,86,16,26,4
Winterthur (nu Reaal)6,56,06,26,2
Nationale Nederlanden6,45,96,26,2
SNS Bank6,36,06,26,2
Allianz6,45,96,06,1
Aegon6,35,76,16,0
De Goudse6,05,96,06,0
Reaal6,15,76,05,9
Avero Achmea6,15,46,05,8
ASR Verzekeringen5,85,15,65,5
Cardif5,55,15,55,4
AXA (nu Reaal)5,35,05,25,2
Totaal6,76,36,56,5

Lees het hele bericht en reageer

Lees meer over: overlijdensrisicoverzekering

Geschreven door: Daniel de Wild, Category manager

Reacties

Overlijdensrisicoverzekering vergelijken en direct afsluiten

Vind de beste overlijdensrisicoverzekering bij Independer

overlijdensrisicoverzekering vergelijken

"Ik ben zeer tevreden "

Dhr. R.H.A. Heerink uit ENSCHEDE
2017-09-20, woonverzekering

"Zeer snel, zeer praktisch! Erg handig dat dit in 5 minuten vanaf de bank gedaan is!"

Mevr. L. Walravens uit BEST
2017-08-23, autoverzekering

"Goede site en ook de klantenservice is zeer goed. Scherp aanbod en goede extra's! "

Mevr. S.R. Gagesteijn uit ROTTERDAM
2017-09-18, autoverzekering

"Overzichtelijk, duidelijk en snel. Keuze uit doorlopende reisverzekeringen was voor mij wel klein (2 keuzes) dus nog even verder gegoogled. Uiteindelijk toch via independer afgesloten."

Anoniem uit ERMELO
2017-10-03, reisverzekering

"snel slim en zeer bertrouwbaar"

Anoniem uit SOMMELSDIJK
2017-09-18, autoverzekering

"Word snel en zorgvuldig geholpen"

Dhr. M. Scheers uit EIBERGEN
2017-09-17, autoverzekering

"Ik heb mijn totale verzekeringpakket nog eens doorgenomen, besparing 25euro p/m. Mooi vind ik dat verzekeringen die niet bij independer afgesloten kunnen worden toch in de lijst van beste verzekering opgenomen zijn, kun je zelf de keuze maken."

Theo uit OIRSBEEK
2017-09-10,

"duidelijke website."

Anoniem uit BUNDE
2017-09-05, autoverzekering

"makkelijk afsluiten"

Dhr. P.C. Ruiterman uit 'S-HERTOGENBOSCH
2017-09-09,

"Mooi vlot de goedkoopste en goede kwaliteit."

Dhr. Rinia uit APELDOORN
2017-09-25, rechtsbijstandverzekering

"Snelle afhandeling"

Anoniem uit GORINCHEM
2017-10-11, autoverzekering

"Beste vergelijksite, duidelijke informatie, , overstap scheelt dik honderd euro per jaar!"

Mevr. E.A.J. Schröder-Raats uit SCHINVELD
2017-10-13, autoverzekering

"werkt duidelijk en snel"

Anoniem uit WADDINXVEEN
2017-10-11, woonverzekering

"Ik hoef minder te betalen in de maand :)"

Anoniem uit HOOGENWEG
2017-09-28, autoverzekering

"gemak en snel. "

Anoniem uit ZOETERMEER
2017-09-15, autoverzekering