Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019
Tip een vriend:

Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019

Stad Holland heeft als tweede zorgverzekeraar de premie voor de zorgverzekering 2019 bekendgemaakt. Volgend jaar betaal je voor de basisverzekering (een restitutiepolis) 119,25 euro per maand. Een maandelijkse stijging van 8,75 euro ten opzichte van dit jaar.

Onderdeel van DSW

Stad Holland is onderdeel van DSW, de verzekeraar die een week na Prinsjesdag bekendmaakte de premie met 4,50 per maand te verhogen. Vorig jaar werd de zorgverzekering van Stad Holland nog 1,50 euro per maand goedkoper. In 2019 gaat de premie dus fors omhoog, al is de stijging nog wel iets minder dan de kabinetsvoorspelling van tien euro per maand.

Aanvullende verzekeringen Stad Holland

Stad Holland biedt zes verschillende aanvullende verzekeringen aan. De meeste hiervan worden in 2019 ook iets duurder. Het AV Zorg Riant pakket wordt het meest verhoogd: van 59,75 naar 64,25 per maand.

20182019
Compact AV7,507,50
Jongeren AV10,9510,95
AV-Standaard21,2522,00
AV-Top35,0037,25
Extra uitgebreide AV47,2551,00
AV Zorg Riant59,7564,25

Nog wachten op overige premies

De andere zorgverzekeraars hebben nog ruim een week om hun premie voor 2019 bekend te maken. Dat moeten zij uiterlijk op 12 november doen. Wil je als eerste op de hoogte zijn van de nieuwe premies? Meld je dan aan voor de Zorgpremie Alert van Independer. Dan krijg je een seintje wanneer alle premies bekend zijn en je zorgverzekeringen kunt vergelijken voor 2019.

Alle wijzigingen voor de zorgverzekering van volgend jaar vind je op deze pagina.

Lees meer over: zorgverzekering

Reacties

Geef een reactie

Lees onze huisregels.

Waarschuw me bij nieuwe reacties op dit artikel. (Je kan je hiervoor ook apart aanmelden.)

Vergelijk & bespaar snel op je zorgverzekering

In 5 makkelijke stappen een betere & goedkopere dekking

zorgverzekering vergelijken

"Alles ging makkelijk en snel!"

Meneer Heidemann uit BOCHOLT
4 uur geleden, zorgverzekering

"very good and easy"

Meneer Petrestrelo moniz uit ROTTERDAM
4 uur geleden, zorgverzekering

"duidelijke uitleg, en goede hulp bij kiezen"

Mevrouw van Dijk uit BERGEN OP ZOOM
7 uur geleden, zorgverzekering

"Goede en duidelijke uitleg op internet! "

Anoniem uit PAPENDRECHT
2019-03-18, zorgverzekering

"alles ging snel"

Meneer Genc uit EINDHOVEN
2019-03-18, zorgverzekering

"Zeer tevreden"

Anoniem uit MAASTRICHT
2019-03-18, zorgverzekering

"Gemakkelijk en duidelijk"

Meneer du Bois uit HAARLEM
2019-03-17, zorgverzekering

"Super duidelijke site. Kon snel een keuze maken doordat ik makkelijk kon vergelijken"

Anoniem uit GRONINGEN
2019-03-16, zorgverzekering

"snel geregeld"

Anoniem uit BILTHOVEN
2019-03-14, zorgverzekering

"heel snel en makkelijk "

Meneer Laveaux uit KESSEL LB
2019-03-14, zorgverzekering

"echt leuk hier"

Meneer Borisov uit HEERHUGOWAARD
2019-03-14, zorgverzekering

"zeer handig vooral de advies balkjes zodat je weet wat je moet kiezen en niet teveel geld uitgeef"

Anoniem uit PIJNACKER
2019-03-13, zorgverzekering

"Good information, easy! Also good information with what's up Thanks"

Meneer Werner Castillo Agostino uit ALMERE
2019-03-13, zorgverzekering

"It’s fast"

Anoniem uit ROTTERDAM
2019-03-12, zorgverzekering

"Behulpzaam via de omgeving en duidelijkheid bij overzicht aanbieders zorgverzekering, zodat je weloverwogen een keus kunt maken. Ik geef geen 5 sterren, omdat ik altijd denk dat iets altijd beter kan. Is er voor jullie nog altijd een uitdaging :) "

Anoniem uit WIJCHEN
2019-03-12, zorgverzekering