Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019
Tip een vriend:

Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019

Stad Holland heeft als tweede zorgverzekeraar de premie voor de zorgverzekering 2019 bekendgemaakt. Volgend jaar betaal je voor de basisverzekering (een restitutiepolis) 119,25 euro per maand. Een maandelijkse stijging van 8,75 euro ten opzichte van dit jaar.

Onderdeel van DSW

Stad Holland is onderdeel van DSW, de verzekeraar die een week na Prinsjesdag bekendmaakte de premie met 4,50 per maand te verhogen. Vorig jaar werd de zorgverzekering van Stad Holland nog 1,50 euro per maand goedkoper. In 2019 gaat de premie dus fors omhoog, al is de stijging nog wel iets minder dan de kabinetsvoorspelling van tien euro per maand.

Aanvullende verzekeringen Stad Holland

Stad Holland biedt zes verschillende aanvullende verzekeringen aan. De meeste hiervan worden in 2019 ook iets duurder. Het AV Zorg Riant pakket wordt het meest verhoogd: van 59,75 naar 64,25 per maand.

20182019
Compact AV7,507,50
Jongeren AV10,9510,95
AV-Standaard21,2522,00
AV-Top35,0037,25
Extra uitgebreide AV47,2551,00
AV Zorg Riant59,7564,25

Nog wachten op overige premies

De andere zorgverzekeraars hebben nog ruim een week om hun premie voor 2019 bekend te maken. Dat moeten zij uiterlijk op 12 november doen. Wil je als eerste op de hoogte zijn van de nieuwe premies? Meld je dan aan voor de Zorgpremie Alert van Independer. Dan krijg je een seintje wanneer alle premies bekend zijn en je zorgverzekeringen kunt vergelijken voor 2019.

Alle wijzigingen voor de zorgverzekering van volgend jaar vind je op deze pagina.

Lees meer over: zorgverzekering

iedere maand de beste
artikelen in je mailbox?

meld je aan voor de nieuwsbrief

Reacties

Geef een reactie

Lees onze huisregels.

Waarschuw me bij nieuwe reacties op dit artikel. (Je kan je hiervoor ook apart aanmelden.)

Vergelijk & bespaar snel op je zorgverzekering

In 5 makkelijke stappen een betere & goedkopere dekking

zorgverzekering vergelijken

"Snel, overzichtelijk, korte keuzehulp is handig"

Anoniem uit HEERHUGOWAARD
11 minuten geleden, zorgverzekering

"TOP!"

Anoniem uit TEGELEN
26 minuten geleden, zorgverzekering

"Makkelijk en duidelijk"

Anoniem uit DRONTEN
44 minuten geleden, zorgverzekering

"Super handig als 'tussenpersoon '"

Mevrouw Haeringen uit DEDEMSVAART
1 uur geleden, zorgverzekering

"Het is makkelijk om een duidelijkeen overzichtelijke keuze te maken"

Meneer Rovers uit GEMERT
1 uur geleden, zorgverzekering

"Altijd een duidelijk en goed overzicht, ik kijk elk jaar en stap regelmatig over."

Anoniem uit BEUSICHEM
1 uur geleden, zorgverzekering

"Alles mooi overzichtelijk in kunnen vullen en duidelijk resultaat, scheelt ons €500 in het jaar."

Anoniem uit BEILEN
1 uur geleden, zorgverzekering

"De simpelheid en duidelijkheid waar mee een verzekering kan worden afgesloten"

Anoniem uit ZAANDAM
2 uur geleden, zorgverzekering

"Omdat de informatie helder was en het aanbod aantrekkelijk."

Meneer Smulders uit HAAREN
2 uur geleden, zorgverzekering

"."

Meneer Spierings uit SINT-MICHIELSGESTEL
2 uur geleden, zorgverzekering

"Ik zou het liefst op elk moment willen zien wat de keuze die je maakt inhoudt v.w.b. aanvullende verzekeringen"

Mevrouw Vermeulen uit DE MEERN
2 uur geleden, zorgverzekering

"Gebruikersvriendelijke tool en vertrouwen in juistheid van de afgesloten verzekeringsvoorwaarden"

Anoniem uit NIJMEGEN
2 uur geleden, zorgverzekering

"Duidelijk en goed"

Meneer Visser uit ALMERE
3 uur geleden, zorgverzekering

"Top website. Overzichtelijk en duidelijke taal."

Meneer Diks uit BEUNINGEN GLD
3 uur geleden, zorgverzekering

"Gebruik al jaren bij meerdere verzekeringen de diensten van Independer voor een goede uitleg, advies en verwerking van aanvraag etc."

Meneer Sanders uit ENSCHEDE
3 uur geleden, zorgverzekering