Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019
Tip een vriend:

Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019

Stad Holland heeft als tweede zorgverzekeraar de premie voor de zorgverzekering 2019 bekendgemaakt. Volgend jaar betaal je voor de basisverzekering (een restitutiepolis) 119,25 euro per maand. Een maandelijkse stijging van 8,75 euro ten opzichte van dit jaar.

Onderdeel van DSW

Stad Holland is onderdeel van DSW, de verzekeraar die een week na Prinsjesdag bekendmaakte de premie met 4,50 per maand te verhogen. Vorig jaar werd de zorgverzekering van Stad Holland nog 1,50 euro per maand goedkoper. In 2019 gaat de premie dus fors omhoog, al is de stijging nog wel iets minder dan de kabinetsvoorspelling van tien euro per maand.

Aanvullende verzekeringen Stad Holland

Stad Holland biedt zes verschillende aanvullende verzekeringen aan. De meeste hiervan worden in 2019 ook iets duurder. Het AV Zorg Riant pakket wordt het meest verhoogd: van 59,75 naar 64,25 per maand.

20182019
Compact AV7,507,50
Jongeren AV10,9510,95
AV-Standaard21,2522,00
AV-Top35,0037,25
Extra uitgebreide AV47,2551,00
AV Zorg Riant59,7564,25

Nog wachten op overige premies

De andere zorgverzekeraars hebben nog ruim een week om hun premie voor 2019 bekend te maken. Dat moeten zij uiterlijk op 12 november doen. Wil je als eerste op de hoogte zijn van de nieuwe premies? Meld je dan aan voor de Zorgpremie Alert van Independer. Dan krijg je een seintje wanneer alle premies bekend zijn en je zorgverzekeringen kunt vergelijken voor 2019.

Alle wijzigingen voor de zorgverzekering van volgend jaar vind je op deze pagina.

Lees meer over: zorgverzekering

iedere maand de beste
artikelen in je mailbox?

meld je aan voor de nieuwsbrief

Reacties

Geef een reactie

Lees onze huisregels.

Waarschuw me bij nieuwe reacties op dit artikel. (Je kan je hiervoor ook apart aanmelden.)

Vergelijk & bespaar snel op je zorgverzekering

In 5 makkelijke stappen een betere & goedkopere dekking

zorgverzekering vergelijken

"het betalen van de zorg gaat door middel van de premie en de volksverzekering inhouding van je loon. X de aantal werkende en verzekerden en je hebt de bonus van geraamd 24 miljoen per maand welke ligstoel neem jij. Verplicht verzekeren! "

Anoniem uit DRONTEN
3 uur geleden, zorgverzekering

"CAK-brief ontvangen dat kind niet was verzekerd. Meteen zorgverzekeraar gebeld. Bleek verzekeraar onze verzekering te hebben beëindigd, zonder dat wij hier van af wisten. Gelukkig makkelijk/sne via Independer een andere verzekering kunnen afsluiten. "

Anoniem uit ROTTERDAM
2020-03-31, zorgverzekering

"."

Meneer O'leary uit POORTUGAAL
2020-03-31, zorgverzekering

"Toppppp"

Mevrouw Ismaiel uit AMSTERDAM
2020-03-31, zorgverzekering

"super site "

Anoniem uit AMERSFOORT
2020-03-31, zorgverzekering

"Overzichtelijk"

Anoniem uit NIJMEGEN
2020-03-30, zorgverzekering

"Work very easy and fast "

Mevrouw Monika Krawczyk uit EINDHOVEN
2020-03-30, zorgverzekering

"Erg fijne dienstverlener.. Alles is erg gemakkelijk in te vullen"

Meneer Danen uit DIEREN
2020-03-30, zorgverzekering

"FAST AND SIMPLE"

Meneer GIOTITSAS uit BADHOEVEDORP
2020-03-30, zorgverzekering

"duidelijk en eenvoudig"

Anoniem uit MUIDEN
2020-03-30, zorgverzekering

"Goede mogelijkheden alle verzekeringen te vergelijken en steeds opnieuw alle mogelijkheden kunnen invullen"

Anoniem uit BOXTEL
2020-03-29, zorgverzekering

"makkelijk en snel geregeld"

Meneer van Kouwen uit UTRECHT
2020-03-28, zorgverzekering

"Er goede informatieve site en makkelijk te regelen"

Anoniem uit ARNHEM
2020-03-28, zorgverzekering

"-"

Meneer Pansier uit CUIJK
2020-03-28, zorgverzekering

"de afloop moet nog blijken, vandaar een 4/5"

Anoniem uit LEEUWARDEN
2020-03-27, zorgverzekering