Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019
Tip een vriend:

Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019

Stad Holland heeft als tweede zorgverzekeraar de premie voor de zorgverzekering 2019 bekendgemaakt. Volgend jaar betaal je voor de basisverzekering (een restitutiepolis) 119,25 euro per maand. Een maandelijkse stijging van 8,75 euro ten opzichte van dit jaar.

Onderdeel van DSW

Stad Holland is onderdeel van DSW, de verzekeraar die een week na Prinsjesdag bekendmaakte de premie met 4,50 per maand te verhogen. Vorig jaar werd de zorgverzekering van Stad Holland nog 1,50 euro per maand goedkoper. In 2019 gaat de premie dus fors omhoog, al is de stijging nog wel iets minder dan de kabinetsvoorspelling van tien euro per maand.

Aanvullende verzekeringen Stad Holland

Stad Holland biedt zes verschillende aanvullende verzekeringen aan. De meeste hiervan worden in 2019 ook iets duurder. Het AV Zorg Riant pakket wordt het meest verhoogd: van 59,75 naar 64,25 per maand.

20182019
Compact AV7,507,50
Jongeren AV10,9510,95
AV-Standaard21,2522,00
AV-Top35,0037,25
Extra uitgebreide AV47,2551,00
AV Zorg Riant59,7564,25

Nog wachten op overige premies

De andere zorgverzekeraars hebben nog ruim een week om hun premie voor 2019 bekend te maken. Dat moeten zij uiterlijk op 12 november doen. Wil je als eerste op de hoogte zijn van de nieuwe premies? Meld je dan aan voor de Zorgpremie Alert van Independer. Dan krijg je een seintje wanneer alle premies bekend zijn en je zorgverzekeringen kunt vergelijken voor 2019.

Alle wijzigingen voor de zorgverzekering van volgend jaar vind je op deze pagina.

Lees meer over: zorgverzekering

Reacties

Geef een reactie

Lees onze huisregels.

Waarschuw me bij nieuwe reacties op dit artikel. (Je kan je hiervoor ook apart aanmelden.)

Vergelijk & bespaar snel op je zorgverzekering

In 5 makkelijke stappen een betere & goedkopere dekking

zorgverzekering vergelijken

"Eeen verzekering van maar twee euro duurder voor meer dekking in een jaar waar de zorgverzekering veel duurder wordt? Absoluut geweldig!"

Meneer Bouman uit UITGEEST
16 minuten geleden, zorgverzekering

"zeer duidelijk allemaal "

Mevrouw Geutjes uit MILLINGEN AAN DE RIJN
30 minuten geleden, zorgverzekering

"wordt elk jaar overzichtelijker weergegeven "

Anoniem uit VALKENSWAARD
42 minuten geleden, zorgverzekering

"gewoon prima geholpen!"

Meneer Burki uit HOOGVLIET ROTTERDAM
51 minuten geleden, zorgverzekering

"Goede vergelijking maken is ondanks independer website lasting (appels - peren probleem)"

Anoniem uit HILVERSUM
59 minuten geleden, zorgverzekering

"Vlotte aanmelding via internet. "

Meneer Stalenhoef uit KORTENHOEF
1 uur geleden, zorgverzekering

"Snel makkelijk kunnen vergelijken en afsluiten."

Anoniem uit BERGEN NH
1 uur geleden, zorgverzekering

"geweldige site, super handig en makkelijk"

Meneer Kroon uit RIDDERKERK
1 uur geleden, zorgverzekering

"Bij Independer kun je direct de premie per persoon, met verschillende zorgwensen, berekenen"

Meneer Derksen uit APELDOORN
1 uur geleden, zorgverzekering

"Prima vergelijkingssite en gemakkelijk! "

Mevrouw Breedveld-Bröring uit DE MEERN
1 uur geleden, zorgverzekering

"goede service."

Anoniem uit UTRECHT
1 uur geleden, zorgverzekering

"Komt betrouwbaar over, bovendien zeer eenvoudige en heldere wijze om te kiezen bij twijfel. Ik begin de broertjes Coronel wel een beetje zat te worden hahaha"

Meneer Nijmeijer uit BLIJE
2 uur geleden, zorgverzekering

"Alles is zeer duidelijk."

Dhr. Janse uit HUIZEN
2 uur geleden, zorgverzekering

"Snel en makkelijk zaken geregeld"

Anoniem uit PEIZE
2 uur geleden, zorgverzekering

"Alles is heel makkelijk in te vullen en als je iets niet weet krijg je duidelijk hulp"

Meneer Hermans uit SCHINVELD
2 uur geleden, zorgverzekering