Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019
Tip een vriend:

Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019

Stad Holland heeft als tweede zorgverzekeraar de premie voor de zorgverzekering 2019 bekendgemaakt. Volgend jaar betaal je voor de basisverzekering (een restitutiepolis) 119,25 euro per maand. Een maandelijkse stijging van 8,75 euro ten opzichte van dit jaar.

Onderdeel van DSW

Stad Holland is onderdeel van DSW, de verzekeraar die een week na Prinsjesdag bekendmaakte de premie met 4,50 per maand te verhogen. Vorig jaar werd de zorgverzekering van Stad Holland nog 1,50 euro per maand goedkoper. In 2019 gaat de premie dus fors omhoog, al is de stijging nog wel iets minder dan de kabinetsvoorspelling van tien euro per maand.

Aanvullende verzekeringen Stad Holland

Stad Holland biedt zes verschillende aanvullende verzekeringen aan. De meeste hiervan worden in 2019 ook iets duurder. Het AV Zorg Riant pakket wordt het meest verhoogd: van 59,75 naar 64,25 per maand.

20182019
Compact AV7,507,50
Jongeren AV10,9510,95
AV-Standaard21,2522,00
AV-Top35,0037,25
Extra uitgebreide AV47,2551,00
AV Zorg Riant59,7564,25

Nog wachten op overige premies

De andere zorgverzekeraars hebben nog ruim een week om hun premie voor 2019 bekend te maken. Dat moeten zij uiterlijk op 12 november doen. Wil je als eerste op de hoogte zijn van de nieuwe premies? Meld je dan aan voor de Zorgpremie Alert van Independer. Dan krijg je een seintje wanneer alle premies bekend zijn en je zorgverzekeringen kunt vergelijken voor 2019.

Alle wijzigingen voor de zorgverzekering van volgend jaar vind je op deze pagina.

Lees meer over: zorgverzekering

Reacties

Geef een reactie

Lees onze huisregels.

Waarschuw me bij nieuwe reacties op dit artikel. (Je kan je hiervoor ook apart aanmelden.)

Vergelijk & bespaar snel op je zorgverzekering

In 5 makkelijke stappen een betere & goedkopere dekking

zorgverzekering vergelijken

"Makkelijk en uitzichtelijk"

Anoniem uit AMSTERDAM
2 uur geleden, zorgverzekering

"Simple and easy"

Meneer Moll uit HALFWEG NH
5 uur geleden, zorgverzekering

"Duidelijk "

Meneer Ajaha uit PIJNACKER
2019-01-16, zorgverzekering

"Was zeer overzichtelijk"

Mevrouw Amkeched uit AMSTERDAM
2019-01-16, zorgverzekering

"Overzichtelijk en makkelijk!"

Mevrouw Willems uit OVERLOON
2019-01-16, zorgverzekering

"Zeer duidelijk en eenvoudig."

Anoniem uit ZEIST
2019-01-16, zorgverzekering

"Omdat ik zeer tevreden bent."

Anoniem uit AMSTERDAM
2019-01-15, zorgverzekering

"alles ging goed"

Mevrouw Justyna Paluch uit EDE GLD
2019-01-15, zorgverzekering

"It was a good service. would've got 5 stars if there was a way to make it english"

Anoniem uit DORDRECHT
2019-01-15, zorgverzekering

"Ideale site om verzekeraars te vergelijken. Heb nu zowel de energie-, als de zorgverzekering vergeleken (en via Independer afgesloten). Kan het nergens anders goedkoper vinden! En ook nog zeer overzichtelijk!"

Anoniem uit AALTEN
2019-01-15, zorgverzekering

"Omdat het overzichtelijk en makkelijk gaat om een zorgverzekering aan te vragen "

Anoniem uit ZOETERMEER
2019-01-15, zorgverzekering

"Snel geregeld"

Anoniem uit ROTTERDAM
2019-01-15, zorgverzekering

"duidelijke website"

Mevrouw Stuurman uit PURMEREND
2019-01-14, zorgverzekering

"Overzichtelijke gegevens, alles is snel en goed te vergelijken."

Anoniem uit MILL
2019-01-14, zorgverzekering

"ze geven duidelijk advies"

Anoniem uit DWINGELOO
2019-01-14, zorgverzekering