Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019
Tip een vriend:

Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019

Stad Holland heeft als tweede zorgverzekeraar de premie voor de zorgverzekering 2019 bekendgemaakt. Volgend jaar betaal je voor de basisverzekering (een restitutiepolis) 119,25 euro per maand. Een maandelijkse stijging van 8,75 euro ten opzichte van dit jaar.

Onderdeel van DSW

Stad Holland is onderdeel van DSW, de verzekeraar die een week na Prinsjesdag bekendmaakte de premie met 4,50 per maand te verhogen. Vorig jaar werd de zorgverzekering van Stad Holland nog 1,50 euro per maand goedkoper. In 2019 gaat de premie dus fors omhoog, al is de stijging nog wel iets minder dan de kabinetsvoorspelling van tien euro per maand.

Aanvullende verzekeringen Stad Holland

Stad Holland biedt zes verschillende aanvullende verzekeringen aan. De meeste hiervan worden in 2019 ook iets duurder. Het AV Zorg Riant pakket wordt het meest verhoogd: van 59,75 naar 64,25 per maand.

20182019
Compact AV7,507,50
Jongeren AV10,9510,95
AV-Standaard21,2522,00
AV-Top35,0037,25
Extra uitgebreide AV47,2551,00
AV Zorg Riant59,7564,25

Nog wachten op overige premies

De andere zorgverzekeraars hebben nog ruim een week om hun premie voor 2019 bekend te maken. Dat moeten zij uiterlijk op 12 november doen. Wil je als eerste op de hoogte zijn van de nieuwe premies? Meld je dan aan voor de Zorgpremie Alert van Independer. Dan krijg je een seintje wanneer alle premies bekend zijn en je zorgverzekeringen kunt vergelijken voor 2019.

Alle wijzigingen voor de zorgverzekering van volgend jaar vind je op deze pagina.

Lees meer over: zorgverzekering

Reacties

Geef een reactie

Lees onze huisregels.

Waarschuw me bij nieuwe reacties op dit artikel. (Je kan je hiervoor ook apart aanmelden.)

Vergelijk & bespaar snel op je zorgverzekering

In 5 makkelijke stappen een betere & goedkopere dekking

zorgverzekering vergelijken

"Ik heb Independer voor het eerst gebruikt. Bij vragen per WhatsApp ben ik heel vriendelijk en snel geholpen. Nu nog even afwachten hoe het verder gaat. Maar ik verwacht dat het goed zal zijn."

Anoniem uit GRIJPSKERKE
52 minuten geleden, zorgverzekering

"Goed advies"

Anoniem uit ALMERE
3 uur geleden, zorgverzekering

"Zeer prettig"

Meneer Ozinga uit DEVENTER
2019-04-22, zorgverzekering

"Simpel en makkelijk reageren. Goede hulp."

Anoniem uit VRIEZENVEEN
2019-04-20, zorgverzekering

"It was a very easy process to apply for the Health Insurance and also the details given are in details."

Meneer Upadhyay uit SCHIEDAM
2019-04-19, zorgverzekering

"Best Price"

Anoniem uit 'S-HERTOGENBOSCH
2019-04-18, zorgverzekering

"Indipender laat overzichtelijk en objectief alles zien. En vraagt dezelfde prijs als de zorgverzekeraar"

Anoniem uit ARNEMUIDEN
2019-04-17, zorgverzekering

"Erg gemakkelijk om het eea af te sluiten. "

Meneer Jansen uit HELMOND
2019-04-17, zorgverzekering

"Alles is perfect ik ben erg tevreden "

Meneer Kader uit LEIDSCHENDAM
2019-04-17, zorgverzekering

"goede service"

Anoniem uit CAPELLE AAN DEN IJSSEL
2019-04-17, zorgverzekering

"door alle hulp dat je gelijk krijg en de moeite dat er voor je gemaakt word."

Meneer Sluisdom uit AMSTERDAM
2019-04-16, zorgverzekering

"Very easy to use"

Anoniem uit ROTTERDAM
2019-04-15, zorgverzekering

"Alles ging vlot en goed."

Anoniem uit LOPIK
2019-04-15, zorgverzekering

"Snel geregeld!"

Meneer Hart uit 'S-GRAVENHAGE
2019-04-15, zorgverzekering

"X"

Meneer Nijman uit LICHTENVOORDE
2019-04-13, zorgverzekering