Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019
Tip een vriend:

Flinke verhoging zorgpremie Stad Holland in 2019

Stad Holland heeft als tweede zorgverzekeraar de premie voor de zorgverzekering 2019 bekendgemaakt. Volgend jaar betaal je voor de basisverzekering (een restitutiepolis) 119,25 euro per maand. Een maandelijkse stijging van 8,75 euro ten opzichte van dit jaar.

Onderdeel van DSW

Stad Holland is onderdeel van DSW, de verzekeraar die een week na Prinsjesdag bekendmaakte de premie met 4,50 per maand te verhogen. Vorig jaar werd de zorgverzekering van Stad Holland nog 1,50 euro per maand goedkoper. In 2019 gaat de premie dus fors omhoog, al is de stijging nog wel iets minder dan de kabinetsvoorspelling van tien euro per maand.

Aanvullende verzekeringen Stad Holland

Stad Holland biedt zes verschillende aanvullende verzekeringen aan. De meeste hiervan worden in 2019 ook iets duurder. Het AV Zorg Riant pakket wordt het meest verhoogd: van 59,75 naar 64,25 per maand.

20182019
Compact AV7,507,50
Jongeren AV10,9510,95
AV-Standaard21,2522,00
AV-Top35,0037,25
Extra uitgebreide AV47,2551,00
AV Zorg Riant59,7564,25

Nog wachten op overige premies

De andere zorgverzekeraars hebben nog ruim een week om hun premie voor 2019 bekend te maken. Dat moeten zij uiterlijk op 12 november doen. Wil je als eerste op de hoogte zijn van de nieuwe premies? Meld je dan aan voor de Zorgpremie Alert van Independer. Dan krijg je een seintje wanneer alle premies bekend zijn en je zorgverzekeringen kunt vergelijken voor 2019.

Alle wijzigingen voor de zorgverzekering van volgend jaar vind je op deze pagina.

Lees meer over: zorgverzekering

Reacties

Geef een reactie

Lees onze huisregels.

Waarschuw me bij nieuwe reacties op dit artikel. (Je kan je hiervoor ook apart aanmelden.)

Vergelijk & bespaar snel op je zorgverzekering

In 5 makkelijke stappen een betere & goedkopere dekking

zorgverzekering vergelijken

"Snel en overzichtelijk"

Mevr. Berends uit 'S-HERTOGENBOSCH
10 minuten geleden, zorgverzekering

"I have been using Independer for 7 years, and every year I find the best and cheapest insurance that suits me. "

Mevr. Jimenez uit AMSTERDAM
2018-11-13, zorgverzekering

"Gewoon heel simpel en leuke kortingen"

Anoniem uit 'S-GRAVENHAGE
2018-11-13, zorgverzekering

"Snel, duidelijk en makkelijk! Top"

Mevrouw de Groot uit AMSTERDAM
2018-11-13, zorgverzekering

"ziet er tot nu toe goed uit."

Anoniem uit ALMERE
2018-11-13, zorgverzekering

"Tevreden "

Meneer Kleine uit NOORDSCHESCHUT
2018-11-13, zorgverzekering

"Snel en makkelijk!"

Anoniem uit ROTTERDAM
2018-11-13, zorgverzekering

"Makkelijk, snel en goed"

Anoniem uit NIJMEGEN
2018-11-13, zorgverzekering

"Top geregeld met de extra ongevallen verzekering voor je tanden. "

Anoniem uit SCHIEDAM
2018-11-13, zorgverzekering

"Duidelijke en eenvoudige keuzehulp. Alle informatie die je nodig hebt om een goede keuze te maken, overzichtelijk bij elkaar. Aanrader!"

Mevrouw de Vries uit ESCHAREN
2018-11-13, zorgverzekering

"Redelijk tevreden Gebruikersvriendelijk, klantvriendelijk, gemakkelijk"

Meneer Goedhart uit ROTTERDAM
2018-11-13, zorgverzekering

"een goede en duidelijke uitleg van de informatie."

Anoniem uit DORDRECHT
2018-11-13, zorgverzekering

"Zeer duidelijke en volledige website"

Mevrouw Smienk - van der Linde uit LELYSTAD
2018-11-13, zorgverzekering

"Goeie vergelijkingssite "

Anoniem uit ZWIJNDRECHT
2018-11-13, zorgverzekering

"Omdat het makkelijk is om de zorgverzekering op deze manier af te sluiten"

Mevrouw Anbar Hajji uit MEPPEL
2018-11-13, zorgverzekering